Spolupracující tým

Ačkoliv jsme přesvědčeni, že máme nejlepšího trenéra, pohybuje se kolem nás řada dalších trenérů – specialistů. Abychom na kole nejen vypadalí, ale i působili jako závodníci, se stará Jarda Friede a Pavel Vršecký, kterému prošel rukama nejeden cyklista světové špičky, a samozřejmě také Karel Hník st., bez jehož užitečných rad, tréninků za autem a hlavně léčby našich strojů, by to opravdu šlo špatně. Skvělou náladu na cyklistických a atletických trénincích a hlavně zkušené rady, jak vyzrát na Ivoše, nám dodává Jiří Šorm. Mistr běžecké techniky, na jehož tréninky plné atletické abecedy, překážek, odrázků a zpevňovaček se vždycky těšíme – Jan Pernica. Abychom se dokázali kulturně pohybovat i v běžkařském prostředí, je nelehkým úkolem pro trenéry běžeckého lyžování na jilemnickém gymnáziu. Na dlouhých soustředěních o nás, stejně jako o vlastní, často pečuje Petr Choděra a naše žaludky plní paní Jana Coganová. V rámci školy nám v současnosti zdatně pomáhá šéftrenér sportovky David Šnajdr.

Dalšími veledůležitými články fungování naší skupiny jsou: Alena Jindřišková, starající se o rovnováhu naší tělesné schránky, protahování, gymnastickou přípravu i posilování. Aby naše tělesné schránky přežily tréninkovou a závodní zátěž pokud možno bez závad, je nelehkým úkolem pro fyzioterapeuta Vítka Hrdličku. Sportovní, studijní, ale hlavně lékařské, sportovně – fyziologické rady a první pomoc, když už něco bolí, nám poskytuje MUDr. Barbora Pitáková. Dalším lékařem, který se stará o naše opotřebované součástky, je MUDr. Jiří Neuman a jeho SPORTKLINIK  DŘÍTEČ.  Pokud něco začne špatně fungovat v hlavě, nebo dorazí vážnější mraky na duši, obracíme se na psycholožku PhDr. Zdenku Sládečkovou.

Škola i město nás od příchodu přijaly za své a organizačně nám všichni zaměstnanci pomáhají, jak jen je možné.

Takže je jasné, že nám nic nechybí a nemáme jediný důvod, proč bychom nemohli se světem a Evropou rovnocenně závodit. Všem jmenovaným i opomenutým za spolupráci a pomoc velice děkujeme.