Výsledky

Výsledky 2013

MS            Anežka Drahotová        7.místo    atletika       20km chůze

MS 23       Karel Hník                          27.místo    cyklistika     silnice

MS 19       Anežka Drahotová             19.místo    cyklistika      silnice                                                             Eliška   Drahotová              34.místo    cyklistika      časovka

ME 23      Lukáš Gdula                   7.místo     atletika      20km chůze                                                Karel Hník                         19.místo     cyklistika    silnice                                                                Vendula Kuntová              14.místo     cyklistika    cyklokros                                                          Linda Vítová                      DNF            triatlon OH

ME 19        Anežka Drahotová             1.místo     atletika      10.000m chůze                                   Eliška   Drahotová              3.místo    atletika       10.000m chůze                                   Anežka Drahotová              9.místo    atletika         3.000m steaple                                 Lukáš Kunt                              25.místo   cyklistika     cyklokros

EP               Lukáš Gdula                         39.místo     atletika        20km chůze

EP jun.        Anežka Drahotová         2.místo     atletika       10.000m chůze                                     Eliška   Drahotová          7.místo     atletika       10.000m chůze                                       A.+E.    Drahotovy          2.místo    atletika       10.000m chůze družstva

Tituly mistrů ČR dospělí                  L.Gdula                  atletika chůze 50km                                                              U23                      V.Kuntová              cyklistika  cross country                                                        junioři a dorosty  A.Drahotová         atletika   chůze 3.000m hala, 3.000m                                                                                                               hala, přespolní běh,                                                                                                              cyklistika časovka jednotlivců a dvojic                                                               E.Drahotová         cyklistika   časovka dvojic                                                                                     J.Šorm ml.            cyklistika   časovka dvojic                                                                                     Motl                       atletika   chůze 10.000m, chůze                                                                                                                         5000m hala                                                                                          T.Gdula                 atletika  chůze 3000m hala, 5000m

stříbra na M-ČR dospělí                   A.Drahotová          atletika      1500m hala, 20km chůze                                                                O.Půčková              atletika        800m                                                                                                L.Vítová                  triatlon olympijský                                                              junioři a dorosty   A.Drahotová           atletika    běh 3000m,                                                                                        E.Drahotová           atletika    běh 3000m hala, chůze                                                                                                                      3000m hala, chůze 5000m,                                                                                              cyklistika časovka jednotlivců                                                                            L.Joukal                 atletika chůze 5000m

bronz na M-ČR junioři a dorosty   O.Půčková              atletika 800m, silniční běh

Výsledky 2012

MS 19       Anežka Drahotová       6.místo atletika 10.000m chůze                                                                                               24.místo atletika 1.500m běh                                                                                                            7.místo atletika běh do vrchu                                                       Eliška Drahotová         14.místo atletika 10.000m chůze                                                                                                      20.místo atletika běh do vrchu                                                                   Olina Půčková              33.místo atletika běh do vrchu                                                                  A+E.Drahotovy,                                                                                                                                O.Půčková                   5.místo atletika družstvo běh do vrchu

MS 23     Karel Hník                 21.místo cyklistika cyklokros                                                                                                             33.místo cyklistika silnice

ME 23    Karel Hník                29.místo cyklistika silnice

ME 19   Linda Vítová             26.místo triatlon

SP         Lukáš Gdula              53.místo atletika 50km chůze                                                                         Linda Vítová             88.místo atletika 20km chůze

SP 23    Karel Hník                      ?? cyklistika cyklokros                                                                               Vendula Kuntová           19.místo cyklistika cross country                                                             Vendula Kuntová     10.místo cyklistika cross country

SP jun.   Eliška Drahotová     20.místo atletika 10km chůze

EP jun.   Linda Vítová            14.místo triatlon                                                                                                                                   11.místo triatlon                                                                                                                                   11.místo triatlon

Tituly mistrů ČR dospělí                    L.Gdula     atletika chůze 50km                                                                         do 23.let                  Hník          cyklistika silnice                                                                                junioři a dorosty   A.Drahotová    atletika chůze 3.000m hala, 800m hala                                                                                            chůze 5.000m, přespolní běh                                                                                    E.Drahotová    3.000m                                                                                                                        Vítová               chůze 3.000m hala, chůze 10.000m                                                                                                 duatlon                                                                                                                        Motl                  chůze 10.000m, chůze 5000m hala                                         žáci                         T.Gdula           chůze 3000m hala, 3000m

stříbra na M-ČR dospělí                     L. Gdula           atletika chůze 20km                                                                                                  A.Drahotová    atletika 1500m hala                                                                 do 23.let                 Kuntová            cyklistika cross country                                                           junioři a dorosty   A.Drahotová      běh 3000m,                                                                                                               E.Drahotová      běh 3000m hala, chůze 3000m hala                                                                                                 chůze 5000m,                                                                           žáci                         Joukal                 chůze 3000m

bronz na M-ČR dospělí                     Hník                    cyklistika cyklokros                                                               junioři a dorosty    E.Drahotová       běh 1500m hala