Čeká nás Berlín – ME bude vrcholem letošní atletické sezóny

26.7.2018

2 chodci nominovaní do početné atletické výpravy na ME Anežka Drahotová a Lukáš Gdula dokončují poslední blok přípravy v italských horách ve výškách kolem 2.000m n.m. Speciální chodecké kilometry doplňuje cyklistická objemová příprava i naplavané kilometry. Za dva týdny budeme vědět, jestli jsme uspěli – ale udělali jsme opravdu všechno, co bylo v našich silách. Takže ať už „EVROPA“ dopadne jakkoli, nechceme a nebudeme si nic vyčítat.

Po jarním úspěšném návratu do světové špičky při MS chodeckých týmů, kdy Anežka 6.místem (2.Evropanka) a zejména časem 1:28:40 na 20km trati jasně ukázala, že to s návratem do absolutní světové špičky myslí vážně, by tento fakt chtěla potvrdit i v centru německé metropole.

 

15.8.2018

Kačka Maternová se začíná na cyklistické silnici zabydlovat. Závod od závodu je její projev jistější. V posledním profilově náročném závodě na mezinárodním slovenském závodě „Cena Slovalca“ v Žiaru nad Hronom se dokázala prodrat na stupně vítězů za vítěznou Maďarku Ester Temelovou a Slovenku  Moniku Kadlecovou. (Mates Piták dojel ve své kategorii se ztrátou 11.s. na 7.místě).

Příspěvek byl publikován v rubrice - Hlavní -. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.